מדוע אני מחזיק את המחשב במשרד שלי?

הגיע הזמן שתשאל את עצמך, "אני שומר את המחשב במשרד שלי?" האם זה בריא למחשב ולבריאות שלך? חיוני שתדע כיצד אתה משתמש בו. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא להוציא הרבה כסף על שירותים או שדרוגים שפשוט יבזבזו. קבל את כל השאלות שלך בנושא החזקת המחשב שלך במשרד כאן.

מה אני חייב לדעת לגבי המחשב שלי?

הרבה אנשים החליפו בשלב זה או אחר את המחשב שלהם מכיוון שהוא לא היה ידידותי למשתמש. אתה חייב לשאול את עצמך אילו תוכניות אתה מפעיל? באיזו תוכנת עיבוד תמלילים אתה משתמש? איזה סוג משחקים אתה משחק?
חשוב לשמור על עליו נקי ככל האפשר. אם אתה מאחסן קבצים בכונן הקשיח, עליך לבצע גיבויים קבועים כדי למנוע מהעבודה ללכת לאיבוד. ודא שתמיד מותקנת תוכנת אנטי וירוס עדכנית. גבה את הקבצים שלך לעתים קרובות. זה יעזור לך לשחזר נתונים שאבדו.

רבים מאיתנו משתמשים במחשבים שלנו לעבודה ולבית. אם אתה מחזיק את המחשב במשרד שלך אתה יכול לפעול מהר יותר. איך זה עוזר לך? העסק שלך יכול להתקדם הרבה יותר מהר.
אתה יכול לשמור אותו במשרד שלך אם אתה שם אותו בפינה ומשתמש בו כתחנת עבודה. זה טוב יותר לגוף שלך ולסביבה. זה בריא יותר עבורך? יש בונוס נוסף לעבודה בבית. לא תצטרך יותר לנסוע לחנות לשתות קפה.
לחץ למידע נוסף בנושא טכנאי מחשבים מומלץ

המחשב שלי

טיפים לשימוש יעיל במחשב

האם אתה אוהב הזרמת מוזיקה? אתה יכול להאזין למוסיקה במחשב שלך. זה יחסוך לך כסף בכך שלא תצטרך לקנות תקליטורים. בנוסף ניתן לחבר אליו כבלים. אתה יכול להזרים מוזיקה אפילו בלי להיות מחובר לקיר.
האם זה יקר להחזיק את המחשב במשרד שלך? זה תלוי כמה מקום אתה צריך ולמה אתה משתמש בו . אם אתה רק מחפש מקום נוסף להכניס שולחן עבודה, סביר להניח שלא תשתמש באחסון הנוסף במיוחד. אם אתה מנסה לאחסן סרטונים או תמונות גדולים, סביר להניח שתצטרך שטח אחסון גדול ויקר יותר.
אז איך אני שומר את המחשב במשרד שלי? יתכן שיש לך סיבות רבות להחזקתו במשרד שלך. ציינתי כמה סיבות למעלה. תחשוב כמה טוב הם חלים עליך והחליט אם הם מספיק טובים בשבילך. אל תשכח לבדוק מול הממשל המקומי לגבי השימוש בו לעסקים.