טכנאי מק

טכנאי מק מוסמך של אפל (ABT) הוא בעצם קורס בן ארבעה ימים אשר מכין מועמדים להיות מוסמכים בתיקון ופתרון בעיות במחשבי Mac. הקורס מספק את הידע והכלים הנדרשים לתיקון מחשבי Mac. ניתן להשלים קורס זה בקורס הכשרה של חודש או קורס של חודשיים. ישנם הרבה בתי ספר לטכנולוגיה ומכללות קהילתיות המציעות תוכנית זו, אך רבים בוחרים להשלים את התוכנית באופן מקוון. חלק מבתי הספר מספקים גם מבחני הסמכה ומשאבים אחרים שהופכים את המחקר למעניין יותר.
טכנאי מק מוסמך של Apple (ABT) הוא אישורים מאוד פופולריים. זוהי אחת ההסמכות היוקרתיות ואחת הדרישות אם ברצונך לעבוד כטכנאי מק, כמהנדס מוסמך של אפל או כיועץ אפל.

חשיבותו של טכנאי מק

לאפל יש מרכז בדיקות משלה ויש מספר בודקים ויועצים הבודקים את המוצר. מרכז הבדיקות רוכש מכונות מיצרנים שונים, מתקן אותן ולאחר מכן משווה את המכונות הללו למכונות המקוריות כדי לקבוע אם הן עומדות בתקן המינימלי. Apple מוסמך בטכנולוגיות מידע (AIT) מסייע לאנשים להשיג יעדי קריירה הקשורים לטכנולוגיית מידע. ישנן אישורים שונים שמציעה אפל המסייעים לאנשים להיכנס לתפקידים בחומרה, תוכנה ושירותים.
Apple Certified in Service (AS) היא רמת ההסמכה השנייה בגובהה. הסמכה זו מסייעת לאנשים להיות מוסמכים בפתרון בעיות ואבחון בעיות מחשב לעסקים. הסמכה זו ניתנת לא רק על ידי אפל, אלא שחברות רבות אחרות מציעות גם את בחינות הסמכת השירות. כדי להשיג הסמכה זו, על המועמדים לעבור בחינות בכתב ומעשי.

טכנאי מק – מה חשוב לדעת?

אנשים רבים בוחרים ללכת להכשרת טכנאי מקינטוש מוסמכים מאפל מכיוון שזה עוזר להם להשיג תעסוקה בענף ה- IT. משרות בתעשיית ה- IT מחייבות אדם מוסמך לפתור בעיות במחשבים ובחומרה. טכנאי Mac הם אנשי מקצוע מיומנים ביותר שיכולים לעבוד באופן עצמאי, כמו גם במשרדי חברות גדולות. חלק מהטכנאים האלה יכולים אפילו לעבוד בבית. משרות בתעשיית ה- IT פופולריות מאוד בימינו.
כדי לקבל עבודה כטכנאי מוסמך של אפל, עליך להיות זכאי לבחינת ההסמכה. אפל מציעה את החתך הסופי להסמכה, שהיא הבחינה המקובלת ביותר. הסמכה זו זמינה בדרך כלל רק לאחר שעבר את הבחינות בכתב ובמעבדה. ברגע שאדם זכאי לבחינת הסמכה המקצועית לגזרה, הוא צריך לעבור הכשרה והדרכות כדי שיוכל להתכונן היטב לבחינה. ניתן לשכור הדרכות מחנות אפל המקומית. אנשים יכולים גם לקנות תקליטורי DVD מחנויות קמעונאיות מקומיות כדי ללמוד כראוי.
טכנאי מק

ההסמכה של טכנאי מחשבים

אנשים רבים היום בוחרים לקבל עבודות כטכנאי מק מוסמכים באמצעות תוכניות הסמכה של צד שלישי. תוכניות אלה ניתנות על ידי מעסיקים או מרכזי הכשרה. ההסמכה המוצעת על ידי תוכניות אלה עשויה להיות לא מוכרת כמו ההסמכה של אפל. עם זאת, ההסמכות עדיין שימושיות בהשוואה לאישור Apple כיוון שהיא מוכיחה כי המתאמן כשיר בטכנולוגיות הבסיסיות הקשורות למחשבים ניידים.
בנוסף להסמכת אפל, ישנן גם אישורים אחרים המוצעים על ידי חברות. CompTIA A+, CompTIA A+, Cisco ו- CCNA הם חלק מהאישורים המקובלים. אישורים אלה נדרשים בדרך כלל לעבודה בחברות מסוימות.
לחץ מידע והזמנת טכנאי מחשבים ברמת גן

בחינות לטכנאי מחשבים

אין בחינה ספציפית לאישורים אלה. להיפך, טכנאים אלה יכולים לבחור להיבחן לבחינות ההסמכה המסוימות על סמך האינטרסים שלהם. הם יכולים לבחור לבצע את המבחן הקשור לתחום ההתמחות שלהם או שהם יכולים לבחור לבצע מבחן שאורגנה על ידי החברה.
אישורים המוצעים על ידי אפל ויצרנים אחרים יכולים לסייע לאנשי IT להשיג משרות טובות יותר. הבחינות מציעות להם מושג על נושאים שונים. הם עשויים למצוא אותם מועילים כאשר הם צריכים להתחיל לעבוד בסביבה האמיתית. משרות בתעשיית ה- IT טובות ולהתפרנס טוב זה בכלל לא קשה. עם אישורים אלה, למשתמשי Mac יהיו סיכויים גדולים יותר לקבל עבודה משלמת טוב יותר.